HÖR GÄRNA AV DIG

Våra affärsutvecklare älskar när det plingar i mobilen och mejlboxen fylls på!


Öresund

Skåne län (ej båstad), Höganäs, Ängelholm, Helsingborg, Landskrona

Pernilla Randefalk
pernilla.randefalk@boklok.se


Sydväst

Halland (ej Kungsbacka), Båstad, Höganäs, Ängelholm, Helsingborg, Landskrona

Frida Guntell
Tel 010-449 90 97
frida.guntell@boklok.se


Sydost

Jönköping, Kalmar, Kronoberg, Blekinge

Alexander Liljeberg
Tel 010-448 01 45
alexander.liljenberg@boklok.se


Göteborg

Göteborg (inklusive Kungsbacka)

Johan Wiman
Tel 010-449 09 79
johan.wiman@boklok.se


Vänern

Örebro, Värmland, Västra Götaland (ej Göteborg)

Christer Gunnarsson
Tel 010-448 46 28
christer.gunnarsson@boklok.se


Stockholm

Uppsala, Västmanland, Östergötland, Södermanland, Gotland 

Anders Hellman
Tel 010-448 16 03
anders.hellman@boklok.se


Norr

Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland, Gävleborg, Dalarna

Andreas Melén
Tel 010-449 20 31
andreas.melen@boklok.se


Hyresrätter

Hela Sverige

Per Lundkvist

Tel 010-449 31 94
per.lundkvist@boklok.se


Ses vi på Almedalsveckan?

Har du vägarna förbi Visby och Almedalen mellan 1-8 juli är du välkommen in till vår tvårummare nere i hamnen, bredvid Kallis!

Hälsa på folk som trivs där de bor

De här områdena är vi extra stolta över. Ta kontakt med affärsutvecklaren nära dig om du vill åka och titta.

Vi skapar flyttkedjor på din ort

Vi vet hur man förtätar områden på ett trivsamt sätt, så folk kan bo kvar där de trivs, men flytta till något annat.