Frostiga äpplen och löv på träbänk

HÖR GÄRNA AV DIG

Våra affärsutvecklare älskar när det plingar i mobilen och mejlboxen fylls på!


ÖRESUND

Skåne län (ej Båstad, Höganäs, Ängelholm, Helsingborg och Landskrona)

Pernilla Randefalk

073-330 90 75

pernilla.randefalk@boklok.se

SYDVÄST

Halland (ej Kungsbacka), Båstad, Höganäs, Ängelholm, Helsingborg, Landskrona

Sebastian Maman

076-855 26 22
sebastian.maman@boklok.se

SYDOST

Jönköping, Kalmar, Kronoberg, Blekinge

Jammy Stridsjö

073-209 11 28
jammy.stridsjo@boklok.se


Väst

Västra Götaland, Örebro och Värmland

Martin Kumar

Västra Götaland

072-182 63 45
martin.kumar@boklok.se

Mats Helgesson

Örebro och Värmland

073-230 60 78
mats.helgesson@boklok.se

Stockholm Sydöst

Östergötland, Södermanland och Gotland

Susanne Forsvik

070-385 93 33
susanne.forsvik@boklok.se

Stockholm Nord

Uppland, nordvästra Stockholms Län och Västmanland

Andreas Melén

 072-378 37 72
andreas.melen@boklok.se

Norr

Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland, Gävleborg och Dalarna

Jonathan Klintdahl

070-208 50 89
jonathan.klintdahl@boklok.se

Johan Permansson Reuterberg

076-858 10 96
johan.permanssonreuterberg@boklok.se

Hyresrätter

Intresserad av att bygga hyressrätter?

Kontakta den affärsutvecklare hos oss som är ansvarig för den ort det gäller.


Ungt par i nybyggt kök med industrikänsla

Hälsa på folk som trivs där de bor

De här områdena är vi extra stolta över. Ta kontakt med affärsutvecklaren nära dig om du vill åka och titta.

BoKlok arbetar med förtätning av bostadsområden

Vi skapar flyttkedjor på din ort

Vi vet hur man förtätar områden på ett trivsamt sätt, så folk kan bo kvar där de trivs, men flytta till något annat.