HÖR GÄRNA AV DIG

FYRA MARKNADSOMRÅDEN

Vi har delat in Sverige i fyra marknadsområden Syd, Väst, Stockholm och Norr. Varje område har sina experter. Vi kallar dem våra affärsutvecklare - och de älskar när det plingar i mobilen och mejlboxen fylls på!


Jammy Stridsjö

073-209 11 28
jammy.stridsjo@boklok.se

Juvall Jungman

073-850 77 17
juvall.jungman@boklok.se

Pernilla Randefalk

073-330 90 75
pernilla.randefalk@boklok.se

Sebastian Maman

076-855 26 22
sebastian.maman@boklok.se


Alvaro Florez

073-301 25 96
alvaro.florez@boklok.se

Anthon Samuelsson

070-572 59 99
anthon.samuelsson@boklok.se


Andreas Melén

 072-378 37 72
andreas.melen@boklok.se

Jeanette Öhman

073-415 93 13
jeanette.ohman@boklok.se

Susanne Forsvik

070-385 93 33
susanne.forsvik@boklok.se


Michael Landberg

010-449 65 63
michael.landberg@boklok.se

Hyresrätter

Intresserad av att bygga hyresrätter?

Kontakta den affärsutvecklare hos oss som är ansvarig för den ort det gäller.


Ungt par i nybyggt kök med industrikänsla

Hälsa på folk som trivs där de bor

De här områdena är vi extra stolta över. Ta kontakt med affärsutvecklaren nära dig om du vill åka och titta.

BoKlok arbetar med förtätning av bostadsområden

Vi skapar flyttkedjor på din ort

Vi vet hur man förtätar områden på ett trivsamt sätt, så folk kan bo kvar där de trivs, men flytta till något annat.