HÖR GÄRNA AV DIG

Våra affärsutvecklare älskar när det plingar i mobilen och mejlboxen fylls på!


Öresund

Skåne län (ej Båstad, Höganäs, Ängelholm, Helsingborg, Landskrona)

Pernilla Randefalk
073-330 90 75
pernilla.randefalk@boklok.se


Halland (ej Kungsbacka), Båstad, Höganäs, Ängelholm, Helsingborg, Landskrona

Thomas Lehrecke
072-985 41 37
thomas.lehrecke@boklok.se


Sydost

Jönköping, Kalmar, Kronoberg, Blekinge

Jammy Stridsjö

073-209 11 28
jammy.stridsjo@boklok.se


Göteborg

Göteborg (inklusive Kungsbacka)

Johan Wiman
070-817 82 98
johan.wiman@boklok.se


Vänern

Västra Götaland (ej Göteborg)

Alvaro Florez
073-301 25 96
alvaro.florez@boklok.se


Vänern

Örebro och Värmland

Mats Helgesson
073-230 60 78
mats.helgesson@boklok.se


Stockholm

Uppsala, Västmanland, Östergötland, Södermanland, Gotland 

Anders Hellman
070-321 91 60
anders.hellman@boklok.se


Norr

Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland, Gävleborg, Dalarna

Jonathan Klintdahl
070-208 50 89
jonathan.klintdahl@boklok.se

Hyresrätter

Hela Sverige

Per Lundkvist
073-232 42 60
per.lundkvist@boklok.se


Hälsa på folk som trivs där de bor

De här områdena är vi extra stolta över. Ta kontakt med affärsutvecklaren nära dig om du vill åka och titta.

Vi skapar flyttkedjor på din ort

Vi vet hur man förtätar områden på ett trivsamt sätt, så folk kan bo kvar där de trivs, men flytta till något annat.