HÖR GÄRNA AV DIG

FYRA MARKNADSOMRÅDEN

Vi har delat in Sverige i fyra marknadsområden Syd, Väst, Stockholm Mälardalen och Norr. Varje område har sina experter. Vi kallar dem våra affärsutvecklare.

Oavsett om du har lite mark att sälja, vill bygga hyresrätter eller bara är nyfiken på vårt koncept, är det bara att kontakta den affärsutvecklare hos oss som är ansvarig för den ort det gäller. De älskar när det plingar i mobilen och mejlboxen fylls på!


Juvall Jungman

073-850 77 17
juvall.jungman@boklok.se

Sebastian Maman

076-855 26 22
sebastian.maman@boklok.se

John Hedblad

070-214 08 41
john.hedblad@boklok.se

Camilla Kerrén

070-849 39 94
camilla.kerren@boklok.se


Alvaro Florez

073-301 25 96
alvaro.florez@boklok.se

Jimmy Lundström

072-176 44 74
jimmy.lundstrom@boklok.se


Stockholm MÄLARDALEN

Fullständig kommunlista

Andreas Melén

 072-378 37 72
andreas.melen@boklok.se

Jeanette Öhman

073-415 93 13
jeanette.ohman@boklok.se

Susanne Forsvik

070-385 93 33
susanne.forsvik@boklok.se


Michael Landberg

010-449 65 63
michael.landberg@boklok.se

Johan Permansson

070-333 66 75
johan.permanssonreuterberg@boklok.se


HÅLLBARA HEM I TRYGGA KVARTER

Här kan du se några goda exempel på hur trivsamma och trygga BoKlok-kvarter kan se ut. 

FLER FÅR PLATS I MILJONPROGRAMMET

Det bor väldigt många människor i det svenska miljonprogrammet, och de blir fler hela tiden.